Yoga 730 (15) „2 w 1”

Więcej mocy
Poznaj Yoga 730. Ten laptop wyróżnia się rozdzielczością obrazu do 4K na 15-calowym ekranie dotykowym, wyjątkowo płynnym przetwarzaniem danych i opcjami grafiki oraz obsługą pióra cyfrowego. Dzięki temu zwiększy Twoje możliwości — i to w eleganckim stylu.

Jeszcze bardziej szykowny

Yoga 730 to urządzenie działające w różnych trybach — od tabletu po laptop, a w każdym z nich prezentuje się równie elegancko. Szykownej konstrukcji towarzyszą wyrafinowane kolory: platynowy i szary.


Styl klasy premium

Yoga 730 z aluminium wysokiej klasy waży zaledwie 1,89 kg, dlatego może dopełniać Twój styl niezależnie od sytuacji.

Szybsza praca i lepsze wyniki


Yoga 730 działa szybko i wydajnie, usprawniając Twoją pracę. Procesory Intel® Core i7 najnowszej generacji oferują wzrost wydajności nawet o 40%*, ekran reaguje wyjątkowo szybko i precyzyjnie na pióro i dotyk, system uruchamia się szybciej, a praca wielozadaniowa przebiega zupełnie bezproblemowo.

* Oprogramowanie i obciążenia użyte podczas testów wydajności mogły zostać zoptymalizowane pod kątem wydajności tylko przy użyciu mikroprocesorów firmy Intel®. Testy wydajności są prowadzone przy użyciu określonych systemów komputerowych, składników, oprogramowania, operacji i funkcji. Wszelkie zmiany tych czynników mogą powodować zmianę wyników.

Napisz to odręcznie


Opcjonalne pióro Lenovo Active Pen 2 umożliwia naturalne pisanie tak jak długopisem na papierze. Jest dwukrotnie precyzyjniejsze od konkurencyjnych piór cyfrowych, ponieważ ma aż 4096 poziomów czułości.

Wystarczy jedno kliknięcie piórem z łącznością Bluetooth, aby otworzyć funkcję Windows Ink. Po narysowaniu na mapie możesz uzyskać wskazówki dojazdu zakręt po zakręcie. Pióro cyfrowe umożliwia też dodawanie kreatywnych szczegółów i oferuje wiele innych funkcji.

#Gameready

Yoga 730 działa z opcjonalną, dedykowaną kartą graficzną NVIDIA® GTX1050 o najbardziej zaawansowanej architekturze GPU do gier — Pascal. Dzięki temu laptop oferuje miłośnikom gier i filmów płynne, wydajne i energooszczędne działanie, a w połączeniu z opcjonalnym monitorem 4K Yoga 730 zapewnia zupełnie nowe wrażenia.

Szybki i bezpieczny
Przy użyciu funkcji Windows Hello możesz zalogować się na komputerze Yoga 730 i dokonywać bezpiecznych płatności w usłudze PayPal jednym dotknięciem palca. Dzięki trzem warstwom zabezpieczeń Twoje poufne informacje nigdy nie opuszczą urządzenia. To zmartwienie masz już z głowy.


Wszechstronna łączność przez Thunderbolt™ 3


Port USB-C z przełomowym interfejsem Thunderbolt™ 3 w komputerze Yoga 730 umożliwia szybką i uniwersalną łączność z monitorami o wysokiej rozdzielczości*, wysokowydajnymi urządzeniami pamięci masowej i innymi akcesoriami, a jednocześnie — szybsze ładowanie.

* Połączenie z monitorem wymaga przewodu USB-C/HDMI lub DisplayPort w zależności od złącza monitora. Podłączenie 2 monitorów wymaga kompatybilnych koncentratorów i przedłużaczy.

Rozmowa z Cortaną z drugiego końca pokoju

Poznaj Cortanę — osobistą asystentkę cyfrową aktywowaną głosem, która odpowiada na pytania, otwiera aplikacje, ustawia przypomnienia i pomaga w wykonywaniu wielu innych zadań. Co więcej — działa z odległości nawet 4 metrów.

Widoki w 4K


Na panoramicznym ekranie o przekątnej 15”, z niezwykle smukłymi ramkami pomieściliśmy ponad 8 milionów pikseli. Ponieważ ekran działa z jasnością 300 nitów, dostrzeżesz każdy szczegół.

Dźwięk 360°


Technologia Dolby® Atmos tworzy trójwymiarową przestrzeń pełnego, głębokiego i realistycznego dźwięku, kiedy słuchasz go przez słuchawki.


DODATKOWE INFORMACJE :

Matryca :

15.6" (396mm) 4K (3840x2160), glossy, LED backlight, IPS, 300 nits, 16:9 aspect ratio, 72% gamut

Karta graficzna :

NVIDIA® GeForce® GTX 1050

W zestawie Lenovo Active Pen 2

LENOVO

Opis

PRODUCENT
LENOVO
MODEL
Yoga 730
STAN
Używany
SERIA PROCESORA
Intel Core i7
PROCESOR
Intel Core i7-8565U 4C / 8T 1.80GHz / 4.60GHz Turbo
WIELKOŚĆ PAMIĘCI
16 GB
RODZAJ PAMIĘCI
DDR4 2400 MHz
POJEMNOŚĆ DYSKU TWARDEGO
512GB
INTERFEJS DYSKU TWARDEGO
SSD M.2 PCIe 3.0 x4
PRZEKĄTNA EKRANU
15,6
ROZDZIELCZOŚĆ
3840 x 2160
RODZAJ EKRANU
IPS UHD 3840 x 2160 BŁYSZCZĄCA
EKRAN DOTYKOWY
TAK
KARTA GRAFICZNA
NVIDIA Geforce 1050
UKŁAD KLAWIATURY
US / PL
KOMUNIKACJA
Bluetooth
Wi-Fi
ZŁĄCZA
HDMI
Thunderbolt
USB 3.0
USB 3.1 typ C
minijack 3,5 mm (audio)
KOD PRODUCENTA
81JS
SYSTEM OPERACYJNY
WINDOWS 10 HOME
Używane

Dostawa realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej 

16 innych produktów w tej samej kategorii: