ThinkStation P350 Tiny (Intel)

Małe rozmiary, wielkie możliwości
Komputer ThinkStation P350 Tiny łączy kompaktową formę z wysoką wydajnością pełnowymiarowej stacji roboczej. W obudowie, która jest o 96% mniejsza od tradycyjnego komputera stacjonarnego, drzemie bowiem ogromna moc. Urządzenie zostało wyposażone w procesory Intel® Core™ 11. generacji i profesjonalny układ graficzny NVIDIA® oraz obsługuje do sześciu niezależnych ekranów, dzięki czemu idealne nadaje się do pracy w wielu branżach, jak architektura, inżynieria, finanse, służba zdrowia, nauka i technologia czy edukacja.

Rozbudowane opcje konfiguracji
Do 64 GB pamięci operacyjnej o częstotliwości taktowania 3200 MHz, nawet 4 TB zaawansowanej pamięci masowej oraz opcjonalna łączność Wi-Fi 6 dają stacji roboczej ThinkStation P350 Tiny wszystko, czego trzeba do szybkiego i wydajnego tworzenia treści cyfrowych. System napędzany przez procesory Intel® Core™ i9 vPro® 11. generacji i opcjonalną kartę graficzną NVIDIA® obsługuje do sześciu niezależnych wyświetlaczy, co pozwala zmaksymalizować przestrzeń roboczą. Ponadto dzięki możliwości rozbudowy bez użycia narzędzi konfigurację urządzenia można łatwo zmienić w zależności od obciążenia pracą.

Na zdjęciu z klawiaturą, myszą bezprzewodową i monitorem sprzedawanymi osobno.

Konstrukcja, która pasuje wszędzie
Uniwersalna stacja robocza ThinkStation P350 Tiny z łatwością mieści się na półce, na biurku, a nawet za monitorem. Kompaktowe urządzenie jest kompatybilne z szeroką gamę obudów i uchwytów, dzięki czemu idealnie wpasuje się w każde otoczenie. Niewielkie rozmiary sprawiają, że można je również zabrać ze sobą i używać jako przenośnego komputera w podróży.

Wytrzymałość w kompaktowym rozmiarze
ThinkStation P350 Tiny zaprojektowano tak, by jego elegancka forma harmonijnie współgrała z otoczeniem, ale nie zapomniano przy tym o wytrzymałości i trwałości. Urządzenie jest testowane pod kątem ponad 200 wymogów jakościowych i 18 norm wojskowych STD-810G, aby zapewnić działanie bez zakłóceń w ekstremalnych warunkach i w każdym miejscu.

Wbudowane zabezpieczenia
Stację roboczą ThinkStation P350 Tiny chronią zabezpieczenia ThinkShield, czyli pakiet rozwiązań sprzętowych i oprogramowania, które razem czuwają nad bezpieczeństwem samego urządzenia i danych. Czip Trusted Platform Module (TPM) 2.0 szyfruje hasła, a oparta na BIOS-ie funkcja inteligentnej ochrony gniazd USB blokuje osobom nieupoważnionym możliwość podłączenia się i uzyskania dostępu do plików. Wejście Kensington Lock pozwala ponadto fizycznie przymocować urządzenie do otoczenia.

Elastyczne rozwiązania IT
Odkryj innowacyjne, elastyczne podejście do zakupów produktów i usług informatycznych, w ramach którego sprzęt, wsparcie serwisowe i oprogramowanie dostępne są w abonamencie za przystępną, stałą opłatę miesięczną. Rozwiązania Lenovo DaaS przejmują obowiązki związane z zarządzaniem cyklem życia urządzeń i pomagają utrzymać zespół w gotowości do pracy.

Porty/gniazda   
Przód:
USB-C 3.2 Gen 2
USB-A 3.2 Gen 2
Wejście słuchawkowo-mikrofonowe
Tył:
2 × USB-A 3.2 Gen 2
2 × USB-A 3.2 Gen 1
DisplayPort
HDMI
RJ45 (1 GB ethernet)
Antena dipolowa wi-fi (dołączana razem z opcjonalną kartą wi-fi)
4 × mini DisplayPort (w standardzie z zewnętrzną kartą graficzną)
Opcjonalne: Thunderbolt™ 4

LENOVO
1 Przedmiot

Opis

PRODUCENT
LENOVO
MODEL
THINKSTATION P350
PROCESOR
Intel Core i7-11700T (8C / 16T, 1.4 / 4.6GHz, 16MB)
WIELKOŚĆ PAMIĘCI
16 GB
RODZAJ PAMIĘCI
DDR4 3200 MHz
INTERFEJS DYSKU TWARDEGO
M.2 PCIe 4.0 x4
KARTA GRAFICZNA
NVIDIA T600 4GB
SYSTEM OPERACYJNY
Windows 10 Professional
GWARANCJA
36 miesięcy producenta on-site
Nowy

Dostawa realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej 

16 innych produktów w tej samej kategorii: