ThinkStation P350 Tower

      
Doskonałe połączenie jakości i mocy
Zadania o znaczeniu krytycznym wymagają najwyższej niezawodności i wysokiej wydajności, a stacja robocza ThinkStation P350 Tower jest liderem w obu tych dziedzinach, zapewniając jednocześnie świetną relację jakości do ceny. Dzięki możliwości wyboru procesorów Intel vPro® lub Intel® Xeon® oraz niezrównanej obsłudze profesjonalnych kart graficznych, w tym NVIDIA® RTX™ A5000 przystosowanych do VR, system ten obsługuje do 11 niezależnych wyświetlaczy.

Certyfikowany przez ISV
Zaprojektowany z myślą o wszechstronności i przełomowej wydajności na pierwszym planie, ThinkStation P350 Tower jest idealnym rozwiązaniem dla projektantów, inżynierów, studentów oraz małych i średnich firm. Co więcej, system ten zawiera bogate portfolio certyfikowane przez niezależnych producentów oprogramowania (ISV) (lista oprogramowania znajduje się w specyfikacji technicznej).


Zoptymalizowany do Twojego trybu pracy
ThinkStation P350 Tower oferuje możliwość wyboru systemu operacyjnego Windows lub Linux®, wybór pamięci ECC lub non-ECC (w zależności od wybranego procesora) oraz wybór wysokowydajnych zasilaczy. Dodatkowo możliwość wyboru procesorów Intel® Core™ i9 vPro® 11. generacji lub Intel® Xeon®. Profesjonalna obsługa grafiki obejmuje opcje graficzne NVIDIA®, w tym potężną kartę NVIDIA® RTX™ A5000, przystosowaną do obsługi VR.

Więcej niż kilka połączeń
P350 Tower oferuje do 128 GB pamięci 3200 MHz i pamięć masową M.2 PCIe Gen 4 NVMe - najbardziej zaawansowaną technologię pamięci masowej dostępną w celu zmaksymalizowania wydajności. Opcjonalne porty Thunderbolt™ 4 i 9 portów USB 3.2 zapewniają szybki dostęp oraz dodatkowe możliwości podłączenia urządzeń peryferyjnych i rozbudowy.

Rozszerzalne i wytrzymałe
Łatwy dostęp do podzespołów oznacza, że system może rozwijać się wraz z firmą, a niezawodność, która jest wbudowana w każdy system ThinkStation, oznacza, że będziesz go mieć zawsze przy sobie. P350 Tower przechodzi ponad 200 testów jakości i 18 testów specyfikacji wojskowej STD-810G, aby zapewnić działanie w najtrudniejszych warunkach - od arktycznych mrozów po pustynne burze. Nasza legendarna jakość nie ma sobie równych, niezależnie od tego, co przyniesie Ci życie.


Zintegrowana ochrona
Stacja robocza ThinkStation P350 Tower jest chroniona przez nasze rozwiązania zabezpieczające ThinkShield - pakiet sprzętu i oprogramowania, które współpracują w celu zabezpieczenia zarówno urządzenia, jak i danych. Moduł TPM (Trusted Platform Module) 2.0 szyfruje hasła, a system wykrywający włamania do obudowy wykrywa wszelkie nieautoryzowane próby dostępu do danych. Samoregenerujący się BIOS odzyskuje dane, przywracając je do wcześniejszego stanu, jeśli ulegną uszkodzeniu.

Przydzielone wsparcie techniczne
Odkryj innowacyjne i elastyczne podejście do zakupów IT - łącząc urządzenia, wsparcie serwisowe i oprogramowanie w przystępnych, przewidywalnych płatnościach miesięcznych. Rozwiązania Lenovo Device as a Service (DaaS) zdejmują z Twoich barków ciężar zarządzania cyklem życia i pomagają utrzymać zespół w gotowości do pracy.
Porty/gniazda   
Przód:
USB-C 3.2 Gen 2
2 x USB-A 3.2 Gen 2
2 x USB-A 3.2 Gen 1
Wejście słuchawkowo-mikrofonowe
Tył:
4 x USB-A 3.2 Gen 1
Wyjście audio
2 x DisplayPort (opcjonalnie: 3. DP)
RJ45 (1GB ethernet)
Port szeregowy (opcjonalnie: drugi port szeregowy)
Opcjonalny: Thunderbolt™ 4
Szybkości transferu w porcie USB są przybliżone i zależą od wielu czynników, takich jak możliwości przetwarzania urządzenia głównego/urządzeń peryferyjnych, atrybuty plików, konfiguracja systemu i środowisko pracy; rzeczywiste szybkości będą się różnić i mogą być niższe od oczekiwanych.

Certyfikaty ISV   
Adobe®
Altair®
ANSYS®
Autodesk®
AVID®
Barco®
Bentley®
Dassault®
McKesson®
Nemetschek®
PTC®
Siemens®

DODATKOWE INFORMACJE :

Karta graficzna : NVIDIA® RTX A4000 16GB

Dysk twardy : 1x 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal

Zasilacz : 750W Platinum Fixed

Dołączona klawiatura w innym układzie niż US/PL

3 lata onsite.

LENOVO

Opis

PRODUCENT
LENOVO
MODEL
THINKSTATION P350
PROCESOR
Intel Core i7-11700K (8C / 16T, 3.6 / 5.0GHz, 16MB)
WIELKOŚĆ PAMIĘCI
32 GB
RODZAJ PAMIĘCI
DDR4 3200 MHz
POJEMNOŚĆ DYSKU TWARDEGO
512GB
INTERFEJS DYSKU TWARDEGO
M.2 PCIe 4.0 x4
KARTA GRAFICZNA
NVIDIA RTX A4000 16GB
SYSTEM OPERACYJNY
Windows 10 Professional
GWARANCJA
36 miesięcy producenta on-site
Nowy

Dostawa realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej 

16 innych produktów w tej samej kategorii: